Odborné poradenstvo v interiérovom dizajne

DSCF1030.jpg  

Prečo dizajn?

Kto ho robí u nás?

Kde a prečo je aplikovaný?

 

Interier PM - okenný dizajn

 

Bez kreativity, ale hlavne skúseností by nemohli interiéry vznikať k takej spokojnosti, na akú sú zvyknutí zákazníci Interieru PM. Správne zvoleným dizajnom a správne zvolenými materiálmi sa dá dosiahnuť, dotvoriť interiér tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie kritéria. Ale nech nedôjde k omylu, že takto vytvorený interiér je len pre solventnejších zákazníkov. Tak ako rodinný dom, vila, alebo reprezentačné sídlo sa dá vytvoriť aj panelákový byt.

Vo fotogalérii Interieru PM na týchto stránkach je to aj viditeľné. Nech už sa ako zákazník rozhodnete, že si vytvoríte okenné textílie sami, alebo v spolupráci napr. s bytovým architektom, no proste nech sa rozhodnete akokoľvek, určite si nenechajte ujsť príležitosť sa inšpirovať či už formou týchto stránok, osobnou návštevou, alebo e-mailom.

 

Interiérový dizajn, musí  spĺňať minimálne dve základné  kritéria. Estetické a  funkčné. Estetické z toho hľadiska, aby ste sa v interiéri cítili príjemne, aby dotváral príjemnú atmosféru, aby ste mali radosť, vždy keď doň vstúpite. Uvedomte si, že váš domov je častokrát jediné útočisko k načerpaniu energie, ktorá je potrebná. Pokiaľ nieste podvedome spokojný vo vlastnom byte, teda necítite sa tam príjemne, dlhodobo vám to bude naobtiaž.  Funkčné preto, aby sa údržbou a narábaním s týmito výrobkami nestali okenné dekorácie pre vás, niečím nepríjemným. Záleží podľa interiéru aké možnosti ponúka dizajnérke, technické riešenia stavby, okien , zariadenie bytu, farby, štýl  sú veľmi dôležité a samozrejme s množstvom ďalších dôležitých detailov o ktorých sa rozpisovať tu by bolo zbytočné.

 

Aj to čo, sa vám zdá nevyriešiteľné, sa dá vyriešiť. Nepoznáme slovo nedá sa, a hľadáme rôzne varianty vyriešenia daného interiéru. Interiérová Dizajnérka bude mať pre vás pripravených vždy toľko návrhov, aby uspokojila vaše požiadavky. Dokonalo technicky doriešené, farebne, štýlovo doladené, a prispôsobené zákazníkovi. Je dôležité zákazníka poznať osobne, pretože len tak spozná dizajnérka podstatu človeka, čo potrebuje, v čom sa cíti prijemne, čo je mu blízke, preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne bez ohľadu na rozsah práce, ktorú od nás potrebuje. Dovoľte nám jednu poznámku nakoniec,  my to už inak ani nevieme.